عجیبترین رکوردهای گینسی

ایمیل پرینت PDF
امتیاز کاربران به این مطلب: / 0
ضعیفعالی 
Administrator

رکوردهای گینس هر چند وقت یک بار تعویض می شوند و افراد جدید همه روزه به دنبال زدن رکوردهای جدید هستند. در ادامه با برخی از عجیب ترین رکوردهای گینسی آشنا می شویم.

بلندترین موی گوش

نام مردي از هند به دليل داشتن بلندترين موي گوش جهان در كتاب ركوردهاي جهاني گينس به ثبت رسيد. گفته می شود مسئولان ثبت ركوردهاي جهاني گينس اين عنوان را در سال 2008 ميلادي برای «باجپايي» كه طول موهاي گوشش به 13 سانتيمتر مي‌رسد، در نظر گرفتند.در حالی که بسياري از افراد تمايل ندارند شرايط اين مرد هندي را تجربه كنند و اين وضعيت آنان را شرمنده مي‌كند اما «باجپايي» از بدست آوردن اين عنوان افتخار و از موهاي گوشش مراقبت مي‌كند تا آسيبي نبيند.

بلندترین ناخن های دنیا

 نظافت و پاکیزگی یکی از مهمترین کارهایی است که انسان ها باید آن را رعایت کنند اما گاهی رعایت نکردن آن نیز می تواند باعث شکسته شدن رکورد شود.ملوین بوث دارنده درازترین ناخن های انگشت یک جفت دست بود.هنگامی که در ۳۰ می ۲۰۰۹  ناخن های وی در شهر تروی ایالت میشیگان آمریکا اندازه گیری شد،درازای آنها ۹ متر و ۵۸ سانتی متر بود.

سنگین ترین موتور سیکلت دنیا

شاید قبلا چیزهایی در مورد عجیب ترین یا سریع ترین موتورسیکلت های دنیا خوانده باشید اما این یکی با همه آن ها تفاوت دارد. در سال 2007 رکورد سنگین ترین موتور سیکلت دنیا شکسته شد.سنگین‌ترین موتورسیکلت جهان "هازر بایک اشمید"  نام دارد که به دست تیلو و ولفرد نیبل از آلمان ساخته شد و هنگامی که در ۲۳ نوامبر ۲۰۰۷ وزن شد،۴٫۷۴۹ تن بود.

بیشترین آدم در یک حباب

بازی با حباب ها  همیشه قشنگ بوده است و رکوردهای زیادی نیز به وسیله آن ها به ثبت رسیده است. یکی از این رکوردهای عجیب،‌ قرار دادن افراد در داخل خباب است.در سال 2010 این رکورد به دو برادر که در یک جشن حباب بازی در چین شرکت کرده بودند رسید. این دو توانستند 118 نفر را در داخل یک حباب صابونی قرار دهند و این رکورد را به نام خودشان ثبت کنند.

دومیدانی  با کفش قواصی

"آشریتا فورمن" برای افرادی که رکوردهای گینس را دنبال می کنند نام آشنایی است. وی تا به حال بیش از 340 مورد رکورد در کتاب گینس به ثبت رسانده است و هم اکنون 113 مورد آن ها را همچنان در دست دارد. یکی از عجیبترین رکوردهایی که او به ثبت رسانده است، سریع ترین دوندگی با کفش قواصی است. او توانست مسیر تعیین شده را در 7 دقیقه بدود.دو 100 متر با چهار دست و پا

در سال 2008 رکوردهای بسیار زیادی در دنیا جابه جا شد. در این سال بیش از 290 هزار نفر برای جا به جا کردن رکوردهای جهانی اقدام کردند. یکی از این رکوردها را یک جوان ژاپنی به نام خودش ثبت کرد. او توانست 100 متر را در 18 ثانیه بر روی 4 دست و پایش بدود. 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

دسته بندی موضوعات شگفت

ديگر سايتها

کاربرانی که ممکن است شما بشناسید

!هنوز وارد سایت نشده اید

جهت ارسال لینک ، مطالب و فیلم های شگفتتان ابتدا باید وارد سایت شوید

تبلیغات

بانر تبلیغاتی