اینستاگرام الهام چرخنده به مناسبت هفته بسیج

ایمیل پرینت PDF
Administrator

الهام چرخنده در یادداشتی در اینستاگرامش به مناسبت هفته بسیج نوشت:
هر کس که در دل برای سرنوشت خود، سرنوشت این ملت و آینده ایران اسلامی ارزش قائل است آن کسی که برای استقلال و هویت ملت خود ارزشی قائل است، آنکسی که از تسلط قدرتهای بیگانه بیزار است، آن کسی که برایش آینده این کشور و این ملت و آینده دنیای اسلام یک هدف بزرگ محسوب می شود، آن کسی که ازرنج های ملت فلسطین دلش خون است ... آن کسی که مایل است بیش از یک میلیارد مسلمان دنیا قدرت عجیبی را تشکیل بدهند که بشریت را به سمت کمال هدایتکنند و خودشان در قله کمال قرار بگیرند، آن کسی که این احساسات و این درکها را دارد و حاضر است در این راه قدمی بردارد او بسیجی است. *سید علی خامنه ای* .

سلام .. سال هفتاد ویک بود ..طرحی تو ایران به نام واکسیناسیون قطره ایی کودکان تصویب شد ..این قطره ها آماده بود تو مراکز ..مدام تبلیغ میشد تو تلویزیون اما مراجعه کننده کم بود ..ظاهرا نیرویی کافی تا حدی که کل تهران رو پوشش بده نداشتند ..آخر تصمیم گرفتند این مهم رو بسیجی ها انجام بدهند ..من دوم دبیرستان بودم ..و سه سالی بود عضو بسیج ..با افتخار گروه بندی شدیم ..من افتادم زینبیه تهران نو ....چند روز واکسن های داخل یخ رو به همراه دو سه خواهر نازنین که هیچ ازشون غیر از استقامت و مهربانی به یاد ندارم حمل میکردیم و به بچه ها میخوراندیم ......یادش به خیر ...احترام و محبت مردم به ما ..اعتماد و دعای خیرشان ...و کلی خاطره بازی با بچه ها ...هنوز چفیه نمناک دور گردنمان زیر چادرهای مشکی در فصل گرما خاطرم هست !!!! و یک کارت معرفی که باید بر مانتو وصل میکردیم جهت معرفی فرد...برای من روش نوشته بود ... .***الهام چرخنده یک بسیجی*** . ا بسیجی چکیده عشق است و نماد غیرت .سمبل تعصب است و پاسدار مکتب . .هفته بسیج مبارکمون ..... یا علی .. الهام

الهام زهرایی (با نام پیشین الهام چرخنده) (زاده ۴ تیرماه ۱۳۵۷ کاشان) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. تحصیلات ناتمام او در رشته معماری بود. 

در دومین یادواره زنان شهیده سپاه حضرت محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ از الهام چرخنده تجلیل شد. حجت‌الاسلام طائب خطاب به وی گفت: چرخنده نام فامیلی این هنرمند کشورمان است که از امروز ما ایشان را با نام خانوادگی زهرایی می‌شناسیم و این هدیه مقام معظم رهبری به الهام چرخنده است.

در ادامه الهام چرخنده با اشاره به نقش هنرمندان در فرهنگسازی عفاف و حجاب گفت: وقتی هوای یک کشور سالم است مردم آن کشور نیز در آرامش هستند و من اگر خود را در بدنه فرهنگ‌سازی کشور سهیم می‌دانم بر این باور هستم که باید به سینمای دینی، اسلامی و سینمای اخلاقی بپردازم و بیشتر از قبل باید آن را احیا کنیم.

وی افزود: وقتی دست‌مان در دست حضرت زهرا (س) است ترسی ندارم چرا که معتقدم سینما قرار است کارهای بزرگی را انجام دهد و من پس از سی و چند سال پس از انقلاب هم اکنون کارگردانی پروژه‌ایی را آغاز کرده‌ام که کمتر به آن پرداخته شده است و آن نیز مستندی در مورد شهدای اقلیت و غیر مسلمان در کشور است.

چرخنده ادامه داد: دلیل من از پرداختن به این موضوع این است که تو دهنی بزرگی به دشمنان بزنم که با نفاق می‌خواهند بگویند غیر مسلمان‌ها در کشور ما به اندازه مسلمان‌ها دیده نمی‌شوند.

منبع: 24onlinenews.ir


آخرین به روز رسانی در شنبه ، ۸ آذر ۱۳۹۳ ، ۰۸:۳۹  

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

دسته بندی موضوعات شگفت

ديگر سايتها

کاربرانی که ممکن است شما بشناسید

!هنوز وارد سایت نشده اید

جهت ارسال لینک ، مطالب و فیلم های شگفتتان ابتدا باید وارد سایت شوید

تبلیغات

بانر تبلیغاتی