وزیر بهداشت: روزهای بدی در پیش داریم

ایمیل پرینت PDF
Administrator

سید حسن هاشمی در مراسم تودیع و معارفه معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت گفت: تغییرات مهمی در نیروی انسانی اتفاق خواهد افتاد که بیشترین مشکل را در همین حوزه داشته‌ایم.

وی افزود: زمانی که قرار شد بیاییم احساس کردم کشور در وضعیت خاصی قرار دارد و مانند دوران دفاع مقدس نیاز است دوباره کوله را برداریم و اکنون که کشور و مردم نیاز دارند و با انتخاب خود ضرورت را برگزیدند باید ثمره‌اش آسایش مردم باشد.

هاشمی گفت: در بحث امور رفاهی کارمندان ستاد و دانشگاه‌ها باید گفت که از مظلوم‌ترین بخش‌های کارمندی در دولت وزارت بهداشت است و از خدماتی که به مردم می‌دهند نیز بی‌بهره‌اند اکثر دستگاه‌ها در شهرهای سیاحتی و زیارتی امکانات بالایی دارند اما از آنها بی‌بهره‌ایم.

وزیر بهداشت گفت:‌ البته در یکسال گذشته بخشی از سیاست ما این بود که اعتبارات را صرف امور رفاهی نکنیم تا دوباره برخی‌ها غوغا‌سالاری نکنند و نگویندکه اعتبار صرف پرسنل کردیم.

هاشمی ادامه داد:‌ شاید سابقه فعالیت معاون توسعه جدید در وزارت نفت باعث شود تا گوشه‌ای از خدمات وزارت نفت بر وزارت بهداشت جاری شود و ما از شرمندگی کارمندان دربیاییم.خیلی‌ها در وزارت بهداشت فکر می‌کنند فراموش شده‌اند در حالی اینگونه نبوده است.

وی ادامه داد:‌امیدوارم در آینده دانشگاه‌ها مستقل شوند و بیمارستان‌ها را به عنوان واحد مستقل اقتصادی داشته باشیم.

وزیر بهداشت تاکید کرد: حاشیه‌سازی برای هیچکدام از برنامه‌های وزارت بهداشت درست نکنید با نیت خالصانه و اراده مومنانه کار را شروع کردیم و با هم به پیش می‌بریم و در این دوره از مدیریت هیچ حاشیه‌ای وجود نخواهد داشت.

وی گفت: سیر صعودی مطالبات را خواهیم داشت حاشیه‌ها و ایرادات بیشتر می‌شود بهانه‌گیری و جوسازی شروع می‌شود و باید بگویم امروز روزهای خوب ماست و روزهای بدی در پیش داریم. کمربندها را باید محکم ببندیم.

هاشمی افزود: نباید در هیچ حوزه‌ای حاشیه وجود داشته باشدو با برنامه در جهت تحقق اهداف و رضایتمندی مردم و تحکیم نظام به پیش برویم.

وی اظهار امیدواری کرد که تا دو هفته آینده با همکاری معاونت بهداشتی واکسن پنتاوالان در سراسر کشور توزیع شود.

منبع: مشرق


 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

دسته بندی موضوعات شگفت

پر بازديد ترين مطالب شگفت

ديگر سايتها

کاربرانی که ممکن است شما بشناسید

!هنوز وارد سایت نشده اید

جهت ارسال لینک ، مطالب و فیلم های شگفتتان ابتدا باید وارد سایت شوید

تبلیغات

بانر تبلیغاتی