پرداخت وجوهات شرعی با تلفن همراه

ایمیل پرینت PDF
Administrator

مسوول پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله مکارم شیرازی گفت: امکان پرداخت وجوهات شرعی ازطریق سامانه USSD با تلفن همراه فراهم شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله مکارم شیرازی، حجت الاسلام وحید علیان نژاد در این زمینه افزود: کاربران می توانند از طریق تلفن همراه با شماره گیری #410*741* وجوهات شرعی خود را با شماره کارت بانکی و رمز دوم، کاملا ایمن، سریع و آسان پرداخت کنند.

وی، پرداخت زکات شامل زکات عام (غیر سادات) و زکات سادات، زکات فطره شامل زکات عام (غیر سادات) و زکات سادات، کفارات شامل کفارات قسم، کفارات نذر، کفارات عهد، کفاره روزه عمد و کفاره روز عذر، خمس شامل خمس سهم سادات کرام، خمس سهم امام(ع) و خمس سهمین مبارکین، صدقه شامل پرداخت صدقه، رد مظالم شامل پرداخت رد مظالم و تبرعات شامل ساخت مراکز علمی، ساخت حسینیه، ساخت مسجد و بازسازی حرمین را از خدمات ارائه شده در این سامانه عنوان کرد.

وی اضافه کرد: توجه به مسائل شرعی، تدین و تعبد به آن، متدینین را بر آن داشته است که نسبت به پرداخت وجوهات شرعی التزام داشته باشند؛ به همین جهت دسترسی به مراجع عظام و یا دفاتر و نمایندگان آنها به این منظور دغدغه همیشگی آنان بوده است.

علیان نژاد با بیان اینکه در این راستا مراجع عظام تقلید، جهت تسهیل اینگونه خدمات به استفاده از فناوری های روز نگاه ویژه ای داشته اند، گفت: دفتر آیت الله مکارم شیرازی همیشه در استفاده از فناوری های روز پیشرو بوده است و از سالهای گذشته با استفاده از پرداخت های بانکی، دستگاه های pos و پرداخت آنلاین وجوهات، مقلدین را در این زمینه یاری کرده است.

منبع: تابناک


آخرین به روز رسانی در جمعه ، ۵ تیر ۱۳۹۴ ، ۱۶:۵۱  

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

دسته بندی موضوعات شگفت

کاربرانی که ممکن است شما بشناسید

!هنوز وارد سایت نشده اید

جهت ارسال لینک ، مطالب و فیلم های شگفتتان ابتدا باید وارد سایت شوید

تبلیغات

بانر تبلیغاتی