"پارک مسجد" در شیراز افتتاح شد

ایمیل پرینت PDF
Administrator

مدیر مکتب القرآن‌ ثارالله مسجد شهید دستغیب شیراز از راه‌اندازی «پارک مسجد» در این مسجد خبر داد.

بهناز عباسی، مدیر مکتب القرآن‌ مسجد شهید دستغیب شیراز با اشاره به اینکه فعالیت‌های ویژه کودکان و نوجوانان از 12 سال پیش آغاز شده است، گفت: این فعالیت‌ها با هدف مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن صورت گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه دشمن عروسک‌های باربی را برای از بین بردن اعتقادات کودکان ما وارد بازارها کرده است، افزود: برنامه‌های کانون فرهنگی «طلوع نور» و مسجد شهید خلیل دستغیب برای مقابله با این حرکت شوم دشمن باعث شد تا نخستین مهد مسجد در شیراز شکل بگیرد.

عباسی خاطرنشان کر: با توجه به فعالیت‌های انجام شده در سال های گذشته، مهد مسجد با همکاری مسئولان مؤسسه موقوفه مکتب‌القرآن ثارالله توانست در سال 91 موفق به اخذ مجوز از سازمان بهزیستی شود.

وی با تصریح اینکه فعالیت‌های این مهد مسجد با استانداردهای سازمان بهزیستی فارس مطابقت دارد، از ایجاد «پارک مسجد» در مسجد شهید خلیل دستغیب شیراز خبر داد و یادآور شد: در بخشی از فضای حیاط مسجد لوازم بازی کودکان همچون تاب و سرسره ایجاد شده است.

عباسی با اشاره به اینکه ایجاد «پارک مسجد» باعث افزایش حضور کودکان در مسجد شده است، تصریح کرد: با توجه به اینکه در زمان برگزاری مراسم‌های مختلف و به ویژه نماز جماعت کودکان اغلب به بازی می‌پردازند، ایجاد چنین فضایی باعث شده است تا در این زمان شبستان مسجد عاری از سروصدای بازی کودکان باشد و مردم با آرامش بهتری به راز و نیاز بپردازند.

منبع: خبرآنلاین

 


 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

دسته بندی موضوعات شگفت

کاربرانی که ممکن است شما بشناسید

!هنوز وارد سایت نشده اید

جهت ارسال لینک ، مطالب و فیلم های شگفتتان ابتدا باید وارد سایت شوید

تبلیغات

بانر تبلیغاتی