وهابیت و نابودی 98 درصد از آثار تمدن اسلامی

ایمیل پرینت PDF
Administrator

پس از نابودی 98 درصد از آثار تمدن اسلامی، اینبار وهابیت کعبه را تهدید می کند!اگر ثروت سرشار عربستان سعودی که با آن بسیاری را همراه خود نموده و دولت ها و رجال دین و نخبگان را خریده است نبود، اگر امپراتوری رسانه ای که با حمایت مالی عربستان به حرکت درآمده و روز و شب حقایق را تحریف می کند، وجود نداشت، اگر گروه های تکفیری- وهابی که نسل ها و سرمایه های دیار مسلمانان را تلف می کنند و با جنایات گسترده در کشورهای منطقه، آنان را از آنچه در سرزمین وحی می گذرد غافل می کنند نبود، بی شک رژیم سعودی جرات نمی کرد تاریخ عظیم اسلامی را بی هیچ واهمه ای از اساس نابود کند و هیچ کس خم به ابرو نیاورد.

درست از نیمه دهه هشتاد میلادی بود که بولدوزر تخریبگر وهابیت، شروع به انهدام مقدسات، آثار و تاریخ عظیم اسلامی نمود. این جنایت آنقدر بزرگ بود که انسانیت نمونه ای از آن را جز در مساله ی فلسطین به خاطر نمی آورد، آنجا که بولدوزر صهیونیست ها مقدسات و آثار اسلامی و مسیحی را از ریشه نابود کرد تا بر ویرانه «سرزمین معراج» آثار دروغین و جعلی صهیونیستی بنا کند.

کسانی که با سرشت وهابیت و تاریخ آن آشنایی دارند به خوبی می دانند که بهانه های امروز وهابیت برای توجیه تخریب مقدسات اسلامی و تاریخ آن و همچنین کلیه ی آثار مربوط به آن در مکه مکرمه و مدینه ی منوره همچون «طرح توسعه ی حرم مکی»، تنها برای فریب افکار عمومی است و هدفی دیگر در پس آن نهفته است.

آشنایان با تاریخ وهابیت بر این موضوع اتفاق نظر دارند که وهابیت کینه ی عجیبی نسبت به مقدسات اسلامی و تاریخ و تمدن آن در دل دارد و این کینه، تحت بهانه ای سخیف- که تنها در اندیشه های بیمار و موریانه خورده پرورش می یابد- پنهان شده است، بهانه ای به نام شرک! بی شک این کینه در درجه اول برآورنده ی هدف صهیونیست هاست که اندیشه ی انتقام از پیامبر اسلام (ص)و تاریخ و تمدن این دین بزرگ الهی در جزیرة العرب را در سر می پرورانند.

خاک جزیرة العرب حاوی میراثی ارزشمند است که وجب به وجب آن حکایت از پیروزی های صاحب رسالت الهی و شکست منافقان عرب و یهود دارد، منافقانی که با خدا و پیامبر و اصحاب ایشان راه دشمنی پیش گرفتند و از هیچ اقدامی در این زمینه فروگذار نکردند. به همین دلیل است که وهابیت تحت بهانه ی شرک عامدانه اقدام به امحاء تمامی آثاری می کند که نشانه های خیانت و شکست منافقان عرب و یهود در جزیرة العرب است. اما این اقدام هدف دیگری را نیز در بر می گیرد و آن قرار دادن تاریخ اسلامی در دوره ی اساطیر است، دوره ای که وجود خارجی ندارد و در آینده ای نه چندان دور به نسل های بعدی وهابیت و صهیونیست ها امکان می دهد تا کل وقایع تاریخ اسلامی را تکذیب کنند چرا که هیچ اثری بر روی زمین وجود ندارد تا این تاریخ را اثبات کند!

اکنون، پس از آنکه به دلایل ذکر شده در ابتدای مقاله(ثروت و بازوی تبلیغاتی وهابیت) فریاد علمای اعلام امت و نخبگان و اندیشمندان و رسانه های مسلمان مبنی بر اعلام هشدار پیرامون جنایت بزرگی که وهابیت در مکه مکرمه تحت بهانه ی توسعه حرم مکی انجام می دهد به جایی نرسید، نوبت به برخی رسانه های غربی رسیده است تا میزان تخریب عمدی تمدن اسلامی را توسط بولدوزر وهابیت تیتر خبری خود کنند.

مجله ی آمریکایی تایمز در یکی از شماره های خود آورده است که 98 درصد از اماکن دینی و تاریخی، از سال 1985 میلادی به بعد در مکه ویران شده است. برخی از این اماکن، آثاری است که از حضرت محمد(ص) بازمانده است همچون منزل ایشان و منزل اصحابشان! این مجله، اشاره ای نیز به یکی از پروژه های دولت عربستان مبنی بر انتقال مرقد مطهر نبی اکرم(ص) از مکان کنونی آن به جایی دیگر دارد، پروژه ای که نزدیک به 60 صفحه است و حکایت از سناریوی جدید وهابیت برای تخریب یکی دیگر از گرانقدرترین آثار اسلامی دارد.

نکته ی قابل توجه این است که چنین طرح مجرمانه ای علیه اسلام، پیامبر(ص) و مقدسات و تمدن اسلامی واکنش مناسبی در حد این جنایت در جوامع عربی و اسلامی به همراه نداشته است چرا که این جامعه بزرگ درگیر وهابیت تکفیری است، وهابیتی که مسلمانان را در سرزمینشان سر می بُرد و تاریخ و کشور و حال و آینده شان را به نابودی می کشاند. دلیل این امر نیز ثروت سعودی هاست که چشم بسیاری از تاثیرگذاران مسلمان و عرب در جهان سیاست را کور کرده است.

مشخص است که اعلام وجود چنین طرح هایی- همچون انتقال مرقد حضرت رسول- نقشه ای آشنا از سوی سران سعودی و وهابی است. آنها با فاش کردن چنین طرحی، ابتدا نحوه واکنش مسلمانان را می سنجند و اگر این واکنش ها ضعیف باشد کوچک ترین تردیدی در پیاده کردن طرح شوم خود به دل راه نمی دهند. همانگونه که در مکه مکرمه اثری جز کعبه، حجر اسماعیل و مقام ابراهیم باقی نگذاشته اند.

آخرین طرح جنایتکارانه از این دست، طرحی بود که جزییات آن توسط یکی از شیوخ وهابی به نام عبدالعزیز الحربی، استاد زبان در دانشگاه ام القری عربستان و رییس آکادمی آموزش زبان عربی در اینترنت فاش شد. وی پیشنهاد داده بود که مقام حضرت ابراهیم از مکان کنونی اش به محلی دیگر منتقل شود و علت آن را نیز قرار گرفتن مقام در وسط صحن طواف و ازدحام زیاد طواف کنندگان در این نقطه بیان نموده بود.

روزنامه عربستانی «مکه» از وی نقل کرده است: هیچ گونه متن شرعی که انتقال این مکان را جایز ندانسته باشد وجود ندارد!

پس از تهدیدات آشکار برای انتقال، یا به عبارت بهتر، ویرانی قبر حضرت رسول و نابودی مقام ابراهیم، آیا کسی وجود دارد که به نیت شوم وهابیت در مورد میراث و تمدن اسلامی تردیدی داشته باشد؟ آیا برخورد وهابیت با اماکن مقدسه اسلامی، انسان را به یاد برخورد صهیونیست ها با این اماکن در فلسطین اشغالی به ویژه قدس نمی اندازد؟ مسجد مقدس و قبله ی نخست مسلمانان که این روزها صهیونیست ها خواهان انتقال آن از مسجدالاقصی به غزه هستند!

اینجاست که صهیونیست ها با استفاده از منطق شیخ وهابی- عبدالعزیز الحربی- و مغالطه ی وی، سوالی مشابه را مطرح می کنند: آیا متنی دینی مبنی بر عدم جواز انتقال مسجدالاقصی- که خداوند پیرامون آن را متبرک ساخته است- از محل کنونی اش به غزه توسط صهیونیست ها وجود دارد؟!

بی شک واکنش مسلمانان در برابر جنایات صهیونیست ها و وهابیت علیه مقدسات و میراث تمدن اسلامی باید در سطح جنایت، قدرتمند و گسترده باشد. اگر مسلمانان از یاری مقدسات دینی شان- که در جزیرة العرب چیزی از آن جز کعبه و قبر حضرت رسول(ص) و در فلسطین جز مسجد الاقصی باقی نمانده است- پا پس بکشند طولی نخواهد کشید که امت و ملتی بی ریشه و تاریخ خواهند شد!

منبع: شفقنا عربی


آخرین به روز رسانی در شنبه ، ۲۹ آذر ۱۳۹۳ ، ۰۹:۴۴  

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

دسته بندی موضوعات شگفت

کاربرانی که ممکن است شما بشناسید

!هنوز وارد سایت نشده اید

جهت ارسال لینک ، مطالب و فیلم های شگفتتان ابتدا باید وارد سایت شوید

تبلیغات

بانر تبلیغاتی