پذیرش اولین شرکت اینترنتی ایران در فرابورس

ایمیل پرینت PDF
Administrator

مصاحبه با موسس شركت افرانتشرکت افرانت به عنوان اولین شرکت اینترنتی ایران در فرابورس پذیرش شد.به گزارش خبرگزاری مهر، همزمان با هفته جهانی ارتباطات و طبق اعلام فرابورس ایران در بیست و چهارمین جلسه هیئت پذیرش اوراق بهادار فرابورس، درخواست پذیرش اوراق بهادار مطرح و با پذیرش شرکت افرانت در بازار اول فرابورس موافقت شد.

افرانت که در 24 فروردین ماه 90 درخواست پذیرش خود را به فرابورس ارائه داد با سرمایه ثبتی 20 میلیارد ریال در بازار اول فرابورس پذیرفته شده است.
این شرکت در سال 1376 با هدف توسعه اینترنت و تجارت الکترونیک در کشور تاسیس شده و ارائه خدمات اینترنت، تجارت الکترونیک و IDC به عنوان یکی از مهمترین عوامل توسعه صنعت فناوری و تبدیل شدن به رتبه اول شرکت های ارائه دهنده این خدمات در سطح کشور از رسالت های آن است.
افرانت دارای پروانه تولید نرم افزار از وزارت صنایع و معادن ایران و مجوزهای ICP، ISP، VOIP، ISDP و IDC از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است.
ایستگاه زمینی ماهواره ای شرکت افرانت در سال 1376 توسط وزیر صنایع وقت افتتاح شد و در سال 1389 نیز موفق شد به عنوان نخستین شرکت ارائه دهنده خدمات دیتاسنتر در خاورمیانه ، گواهینامه- استاندارد مدیریت امنیت اطلاعات ISO 27001 : 2005 را دریافت کند.
منبع: مهر

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

دسته بندی موضوعات شگفت

کاربرانی که ممکن است شما بشناسید

!هنوز وارد سایت نشده اید

جهت ارسال لینک ، مطالب و فیلم های شگفتتان ابتدا باید وارد سایت شوید

تبلیغات

بانر تبلیغاتی