چندش آورترين غذاهاي دنيا

ایمیل پرینت PDF
Administrator
خوراک یا غذا خوردنی‌ای است که در جوامع متفاوت به صورت خام و دست‌نخورده، تغییریافته و یا نیمه‌تغییریافته برای مصرف آماده می‌شود. خوراک می‌تواند منشاء حیوانی یا گیاهی (و یا گاهی معدنی) داشته باشد، و برای رفع نیاز تغذیه و یا لذت بردن مصرف شود. 

رژیم‌های غذایی مختلف از مذهب و فرهنگ‌های تمدن‌های سراسر جهان تأثیر می‌پذیرند. در بسیاری از فرهنگ‌ها و ادیان مصرف برخی غذاها توصیه شده و یا تابو شمرده شده است. به طور مثال، غذاهای حلال در اسلام و رژیم غذایی گیاهی در آیین جین و سیک مجاز شمرده شده اند.

برخی افراد نیز با توجه به عقاید و یا سلامتی خود غذاهایی را که مصرف می‌کنند محدود می‌نمایند. به طور مثال، توصیه می‌شود افرادی که به بیماری‌های قلبی-عروقی، دیابت و با چاقی مبتلایند از غذاهای چرب و مواد قندی پرهیز نمایند. تصاویر زیر چندش آورترین غذاهایی که توسط نوع بشر در اقصا نقاط جهان مصرف می شود را به تصویر می کشد.
مورچه بودادهپرورنده حشرات، کیفیت آنها را می آزماید.


آشپزی با گوشت موش در ساحل عاج

پسر برزیلی گونه ای از گورکن برزیلی را به فروش گذاشتهپسری در پایتخت مالاوی موش های پخته را برای فروش بر چوب زدهپیش غذای تهیه شده از حشرات در موزه تاریخ طبیعی نیویورکخورشتی از گوشت سگ در رستوران معروفی در پیونگ یانگنوعي غذا با خون و امحا و احشای حیواناتدر روستایی در شرق هانوی، مردی این خزنده را برای پخت آماده می کندنوعي غذا با سس مورچهنظامیان آمریکایی خون نوعی مار کبرا را در بانکوک می خورندنوعی غذا با خوکچه هندی در لیمانوعی غذا با موش در گوانجونوعی کیک درست شده با حشرات در دانشگاهی در هلند
 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

دسته بندی موضوعات شگفت

ديگر سايتهاکاربرانی که ممکن است شما بشناسید

!هنوز وارد سایت نشده اید

جهت ارسال لینک ، مطالب و فیلم های شگفتتان ابتدا باید وارد سایت شوید

تبلیغات

بانر تبلیغاتی