خانه خود را چگونه جذاب تر کنیم؟

ایمیل پرینت PDF
کاربرد کامپیوتر

همیشه دکوراسیون خانه و جدید به نظر رسیدن آن برای خانم های خانه بسیار مهم است.در این گزارش به چند راه سریع و آسان برای این تغییرات می پردازیم.

1-بالش های دو طرفه: استفاده از بالش های دو طرفه میتواند بسیار به شما در سریع عوض کردن فضای خانه تان کمک کند. به طور مثال میتوانید به صورت فصلی و یا حتی روزانه طرف های متفاوت را استفاده کنید و یا حتی به صورت یک در میان از آن ها استفاده کنید.به گفته طراحان این کار بیش از چیزی که فکر میکنید به جذابیت خانه شما کمک میکند.
2-پرده های متفاوت: برای ایجاد یک فضای متفاوت و زیبا که به شما آرامش نیز ببخشد. سعی کنید ساده رفتار کنید.میتوانید به طور کاملا ساده از یک پارچه معمولی استفاده کنید و یا پرده های قدیمی خود را به اندازه پنجره مورد نظر جدا کنید و استفاده کنید.اضافه کردن دکمه نیز میتواند به زیبایی آن ها کمک کند.
3-راه راه رنگ بزنید: یکی از مواردی که طراحان پیشنهاد میکنند رنگ کردن دیوار  اتاق ها به صورت خطوط راه راه است.این کار می تواند زیبایی و جذابیت اتاق شما را افزایش دهد.خطوط افقی می توانند بهترین گزینه برای این کار باشند.
4- چارچوب های پنجره: رنگ کردن چارچوب های پنجره آن هم به رنگ مشکی یکی دیگر از کارهایی است که میتوانید به وسیله رنگ زدن انجام دهید.این کار در خانه هایی با دیوارهای سفید میتواند بسیار موثر باشد.به گفته طراح سالی مارخام این کار باعث میشود شما این احساس را داشته باشید که از درون یک قاب به طبیعت نگاه میکنید.
5-انتخاب قاب عکس مناسب:اگر شما دوست دارید تا به دیوار اطاقتان عکسی را بزنید بهتر است تا قاب عکس را  متناسب با دیوار اتاق انتخاب کنبد.گاهی دیده شده که قاب های نامناسب نه تنها زیبا نیستند بلکه زیبایی اطاق را نیز از بین برده اند.
به تناسب قاب ها با رنگ دیوار دقت کنید
6-روکش های صندلی:روکش های صندلی بیش از آنچه که فکر میکنید در زیبایی خانه شما تاثیر دارند.عوض کردن مبلمان به طور کامل بسیار پرخرج و بسیار سخت است اما اگر روکش های مبمان خود را عوض کنید، مبلمانی جدید و زیبا و مناسب با مد روز خواهید داشت.
منبع: مشرق

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

دسته بندی موضوعات شگفت

ديگر سايتهاکاربرانی که ممکن است شما بشناسید

!هنوز وارد سایت نشده اید

جهت ارسال لینک ، مطالب و فیلم های شگفتتان ابتدا باید وارد سایت شوید

تبلیغات

بانر تبلیغاتی