سبک متفاوت همسران سیاستمداران

ایمیل پرینت PDF
Administrator

سبک زندگی همسران برخی سیاستمداران جهان متفاوت از چیزی است که غالباً خبرنگاران کنجکاو آن را انتظار دارند. بحران در رابطۀ زناشویی رییس‌جمهور فرانسه، بار دیگر نگاهها را به زندگی خصوصی سیاستمداران برده است.

جواشیو سور، همسر ساکت و آرام آنگلا مرکل در فستیوال موزیک بایروث. مطبوعات آلمانی به دلیل مرموز بودن وی، به سور لقب "فانتوم اپرا" را داده اند. جواشیم سور، استاد دانشگاه هامبولت برلین است و فیزیک و شیمی تدریس می کند و به ندرت در ملاقاتهای رسمی در کنار مرکل ظاهر می شود.
 
ورونیکا
ورونیکا، همسر سیلویو برلوسکنی، بانوی اول(First Lady) متفاوت ایتالیا بود. او زمانی که برلوسکنی در قدرت بود، تقاضای طلاق کرد و به ندرت در ملاقاتهای رسمی در کنار همسرش دیده شد.
 
والری تری‌یر ویلر
والری تری‌یر ویلر، شریک(غیررسمی) فرانسه اولاند، رییس جمهور فرانسه است. ازدواجی میان طرفین صورت نگرفته اما والری نقش بانوی اول فرانسه را تاکنون ایفا کرده است. او تمایل دارد (با اظهارنظرهای رک و صریح‌اش) در کنار حفظ استقلال شخصی و حرفه اش این نقش را به خوبی ایفا کند. والری روزنامه نگار نیز هست. او طی هفتۀ گذشته متأثر از افشا شدن رابطه فرانسوا با ژولی گیه، بازیگر فرانسوی در بیمارستان به سر می برد.

منبع:  فیگارو / 17 ژانویه 2014


آخرین به روز رسانی در جمعه ، ۲۷ دی ۱۳۹۲ ، ۱۹:۳۰  

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

دسته بندی موضوعات شگفت

کاربرانی که ممکن است شما بشناسید

!هنوز وارد سایت نشده اید

جهت ارسال لینک ، مطالب و فیلم های شگفتتان ابتدا باید وارد سایت شوید

تبلیغات

بانر تبلیغاتی