در جنگی به مراتب سخت تر از دوران دفاع مقدس قرار داریم

ایمیل پرینت PDF
کاربرد کامپیوتر

پژوهشگر انقلاب اسلامی از فعالیت ده ها مؤسسه رسمی در آمریکا برای ارایه راهکار جهت زمین زدن نظام اسلامی خبر داد و اظهار داشت: هم اکنون خون شهدای ایران جهانی شده و دشمنان با شدت در تلاش برای از بین بردن آرمان های این شهدا در جهان هستند؛ از این رو ده ها مؤوسسه رسمی برای زمین زدن نظام اسلامی را به کار گرفته اند.

 

حجت الاسلام میر احمد رضا حاجتی ،  در دومین یادواره شهدای کوی انقلاب اهواز با بیان این که این گونه مراسم ها نقش بسزایی در جذب جوانان به سوی اهداف و آرمان های امام و شهدا دارد، اظهار داشت: مسؤولان و فعالان فرهنگی نظام اسلامی به ویژه قشر نخبه روحانیت باید با برگزاری هرچه باشکوه تر این گونه مراسم های معنوی جوانان و نوجوانان را با معارف و آموزه های شهدای جان بر کف نظام اسلامی آشنا کرده و آنان را به این گونه محافل و مجالس دعوت کنند.

وی با اشاره به این که این جلسه در پاسداشت و بزرگداشت بیش از ۳۰۰ شهید کوی انقلاب برگزار می شود به بیان فواید و ضرورت برگزاری این گونه مراسم ها پرداخت و گفت: به جرأت می‌توان بیان کرد که این جلسه امتداد همان نبرد هشت ساله رزمندگان دوران دفاع مقدس بوده است که شما به پاس قدردانی از زحمات و جان‌فشانی های آنان در این مکان جمع شده اید.

شهید

 

استاد حوزه علمیه خوزستان با بیان این که ما هم اکنون در جنگی به مراتب سخت تر از دوران دفاع مقدس قرار داریم، تأکید کرد: امروزه جنگ دیگری راه اندازی شده و همچنان صدای غرش این توپ و خمپاره ها به گوش می رسد، اما باید توجه داشت که این توپ و خمپاره ها تغییر شکل و سیرت داده و کماکان به سوی نظام شلیک می شوند.

وی افزود: هم اکنون هدف این توپ و خمپاره ها نه دیوارها و ساختمان ها بلکه افکار و عقاید جوانان این مرز و بوم است تا آنها را از پایبندی های متعصبانه به ایمان و آرمان های امام و شهدا دلسرد و جدا کنند.

حجت الاسلام میراحمدرضا حاجتی

خون شهدای ایران هم اکنون جهانی شده است

این مقام مسؤول حضور در محافل شهدا و یادواره های شهدا را به معنای تجدید عهد با آنان دانست و اذعان داشت: شما مردم غیور کوی انقلاب اهواز با شرکت خود در این گونه مراسم ها راه همان شهدای هشت سال دفاع مقدس را ادامه داده و در این عرصه به مقابله با دشمنان می پردازید.

وی با بیان این که خون شهدای ما هم اکنون جهانی شده، تأکید کرد: برادران، مادران، پدران و خانواده های شهدا بدانید و یقین کنید که امروزه خون شهدای شما جهانی شده و مهمترین دلیل بر اثبات این مسأله تهاجم گسترده و همه جانبه دشمنان برای از بین بردن آرمان ها و اهداف این شهدای والا مقام است؛ چرا که آنان به شدت وحشت زده و عصبانی شده اند و کمر به از بین بردن این آرمان ها بسته اند.

استاد حوزه علمیه خوزستان در ادامه افزود: خوشبختانه با یاری خداوند متعال روز به روز اعتقاد جوانان با آرمان های امام و شهدا بیشتر و مستحکم تر از گذشته شده و قدرتمند تر از گذشته در برابر هجمه های دشمنان ایستادگی می کنند.

وی گفت: ما در این مکان مقدس جمع شده ایم تا به این ۳۰۰ شهید کوی انقلاب بیان کنیم که شما زنده اید و ما مرده پس برای ما دعا کنید که ما هم همچون شما زنده شویم و همچون شما چشم و گوشمان را نسبت به توطئه های دشمنان باز کنیم.

فعالیت ده ها مؤسسه رسمی در آمریکا برای ارایه راهکار جهت زمین زدن نظام اسلامی

مدیر حوزه علمیه خوزستان به برخی از امکانت و تجهیزات دشمن برای تسخیر افکار و عقاید جوانان اشاره کرد و گفت: امروزه بیش از ۷۷ هزار رسانه ماهواره ای و سایبری بی وقفه علیه انقلاب اسلامی، معنویت، اسلام و مذهب به حق تشیع در حال سم پاشی و شلیک گلوله هستند.

وی حضور جوانان و نوجوانان در این گونه مجالس های معنوی را دشمن شکن خواند و گفت: امروزه دشمنان با شدت در تلاش برای القای تفکر اسلام و شیعه هراسی در جهان هستند و برای این مسأله تا کنون بیش از ۱۴۰ میلیون مقاله با این موضوع و محتوا تهیه و در میان مردم ارایه کرده اند، اما حال که مشاهده می کنند شما جوانان غیور پاک دل، به این صورت در یادواره شهدای کوی انقلاب شرکت کرده اید، به شدت ناراحت و خشمگین شده اند.

حجت الاسلام حاجتی از فعالیت بیش از ۶۰ مؤسسه رسمی در آمریکا برای تهیه و ارایه راهکار برای نفوذ در نظام اسلامی و زمین زدن این کشور قدرتمند خبر داد و بیان داشت: در ایالات متحده آمریکا هم اکنون بیش از ۶۰ مؤسسه رسمی به صورت روزانه فعالیت می کنند تا بتوانند راهکارهایی را برای زمین زدن نظام اسلامی پیدا کرده و آنان را در اختیار سردمداران خود قرار دهند.

ایران قدرتمندترین کشور خاورمیانه است

امام جمعه موقت اهواز به پیام امام خمینی(ره) به خانواده های شهدا مبنی بر این که «آثار خون شهدای خود را در آیندگان جست و جو کنید»، گفت: آن زمان که فاو سقوط کرده بود و سردار شهید علی هاشمی در جزایر مجنون به شهادت رسیده و ایران در بدترین وضع ممکن به سر می برد، نظام مجبور به پذیرش قطعنامه شده و امام در آن ایام در پیامی به خانواده های شهدا بیان کرده بود که « ای پدران و مادران شهدا آثار خون شهدای خود را در آیندگان جست و جو کنید »، و هم اکنون پس از گذشت ۲۱ سال از جنگ مشاهده می شود که جوانان و نوجوان کوی انقلاب اهواز این چنین با این جمعیت فراوان در سالن شهدای کارگر جمع شده و یاد و خاطره آن بزرگ مردان نیک روزگار را زنده می کنند.

امام جمعه موقت اهواز در ادامه اظهار داشت: حال مشاهده می شود که سخنان روح الله موسوی خمینی(ره) یکی پس از دیگری در حال نمایان شدن است و جهانیان شاهد از بین رفتن حسنی مبارک ها و صدام و قذافی ها هستند و این مسأله به طور دقیق همان چیزی بود که این بزرگ مرد تاریخ بیان کرده بود.

وی گفت: حسنین هیکل یکی از روزنامه نگاران مطرح جهان عرب در دیداری که با یکی از مسؤولان خوزستانی در مصر داشت، این چنین بیان کرده بود «شما ایرانیان در وضعیتی قرار دارید که تا به حال هیچ یک از پادشاهان ایرانی همچون  هخامنشی، اشکانیان و ساسانیان و دیگر پادشان ایرانی نتوانسته اند به این موقعیت دست یابند»؛ چرا که ایران در دوران آغازین انقلاب اسلامی به رهبری روح الله و یاران با وفایش جهان را به نور اسلام منور کردند و هم اکنون نیز ایران به رهبری مقام معظم رهبری توانسته به یکی از ابرقدرت های جهانی تبدیل شود و با اقتدار در آب های مدیترانه قدرت نمایی کند.

شهدای ایران به الگوی تمام عیاری برای جهانیان تبدیل شده اند

مدیر حوزه علمیه خوزستان با بیان شعری در خصوص شهدای جان بر کف نظام اسلامی، ابراز داشت: خوشا آنان که جانان می شناسند، طریق عشق و ایمان می شناسند، بسی گفتیم و گفتتند از شهیدان، شهیدان را شهیدان می شناسند؛ آری به راستی که هیچ کس نمی تواند قدر و ارزش شهدای والا مقام نظام اسلامی را بداند و باید بیان کنم که امروزه شهدای ایران به الگوی تمام عیاری برای جهانیان تبدیل شده و ما این مسأله را به روشنی در جنگ حزب الله لبنان با اسراییل غاصب دیدیم که چگونه سربازان حزب الله به پیروی از جوانان این مرز و بوم در آن دوران، برای رسیده به فیض عظیم شهادت لحظه شماری می کردند.

وی به تهدیدهای پوشالی اوباما و اتحادیه اروپا اشاره کرد و اظهار داشت: دشمنان بدانند ملت و مردم کوی انقلاب اهواز که الگو و مقتدای آنان امام و شهدای میهن عزیز و سرافراز اسلامی است حتی برای یک لحظه رهبر خود را تنها نگذاشته و در اولین فرصت برای حضور در میدان های نبردی که دشمنان ایجاد کنند، حاضر شده و کمر دشمنان اسلام را خرد و خود آن را نیز نیست و نابود می کنند.

حجت الاسلام میراحمدرضا حاجتی

حجت الاسلام میراحمدرضا حاجتی

منبع: پایگاه اطلاع رسانی حجت الاسلام حاجتی


 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

دسته بندی موضوعات شگفت

کاربرانی که ممکن است شما بشناسید

!هنوز وارد سایت نشده اید

جهت ارسال لینک ، مطالب و فیلم های شگفتتان ابتدا باید وارد سایت شوید

تبلیغات

بانر تبلیغاتی